ש.ר. לרנר מכשירי כתיבה וציוד משרדי קיימת מעל לחמישים שנים ובעלת קשת רחבה של לקוחות בענפים שונים. האיכות, המקצוענות, הידע ורמת השרות שאנו מעניקים היא גולת הכותרת של חברתנו. אחד הצעדים לשיפור רמת השירות ללקוחותינו היא האפשרות לבצע הזמנות באמצעות אתר האינטרנט. אם לא מצאתם כאן את מבוקשכם, אל תהססו לפנות אלינו באמצעות "צור קשר" או בטלפון: 03-5611456

 בשנת 1962 פתחו צילה ואריה לרנר חנות מכשירי כתיבה וציוד משרדי על האוטוסטרדה החדשה - קרליבך. כחמש שנים מאוחר יותר, הצטרף הבן הצעיר שרגא לעסק המשפחתי ולאחר חמש שנים נוספות הצטרפה אשתו רחל. במשך שנים רבות אלו, עומדת לנגד עיננו איכות המוצרים, האמינות והשירות מתוך אמונה שכשנותנים, מקבלים. כך אנחנו נוהגים וכך אנו חושבים. אנו מכירים את המוצרים והשוק כבר למעלה מיובל, לכן אם יש לכם בראש מוצר שאתם מחפשים, אבל לא בטוחים מה שמו, צלצלו ונשמח להבין יחד אתכם במה מדובר.

בלרנר מכשירי כתיבה ניתן למצוא את מיטב הציוד למשרד במבחר גדול ובמחירים הוגנים. ברכישת הציוד שלנו ניתן עדיפות לתעשייה הישראלית וזו הגאווה שלנו. לדוגמא, קלסרים ותיקים - "קלסריקה" (קיבוץ עין השלושה) ו - "מטרו" (שדרות). מעטפות - "אמקה" (שדרות). נייר ומוצריו - "מפעלי נייר חדרה", והרשימה עוד ארוכה.

לרנר מכשירי כתיבה משווקת ומפיצה את ציוד משרדי בתל אביב, רמת גן, גבעתיים, בני-ברק, ראשון לציון, בת ים וחולון. ההזמנות מסופקות ברוב המקרים ביום ההזמנה או ביום למחרת. הזמנות מעל 350 שקלים נשלחות ללא דמי משלוח.

רוצה לבקר? החנות נמצאת ברחוב קרליבך 15 בתל אביב. אין צורך בהכוונה מיוחדת, מגיעים לרחוב קרליבך, שואלים "לרנר?" ותמיד יהיה מי שיפנה אותך לחנות.

החנות פתוחה בימים א'-ה' בין השעות 07:00-14:00

 

הזמנות שאלות וברורים:

טלפון 03-5611456

פקס 03-5611458

דוא"ל [email protected]

אריה וצילה לרנר